Witamy w Damma Tours

Damma Tours & Travel Jako jeden z renomowanych właścicieli zarządzanych operatorów turystycznych w Kenii, poszliśmy na długi sposób, aby upewnić się, że nasz przewodnik kierowcy, przewodnik i przedstawiciel lotniska są wielojęzyczne, które mówi płynnie po angielsku, niemiecku, francusku i włosku dodatkowo do bardzo potrzebnych informacji na temat lądowania ludzi, kultury i parków narodowych w Afryce Wschodniej Afryka wschodnia jest terenem o ogromnej różnorodności i wspaniałym pięknie. Od rozległych równin Savannah równiny Serengeti aż po wielką skalę, od śnieżnych szczytów aż po ciepłe lazurowe morze, nie zapominając o świeżych i słonej wodzie jeziorach, wymarłych wulkanach i rafie koralowej, piękna krajobraz to naprawdę czyste niebo. Nie da się wyobrazić sobie i uwierzyć w to, jakie piękno przyrody zapewniło w tych trzech krajach Afryki Wschodniej, dopóki nie doświadczysz tego

Damma Tours office

3 Dni Tsavo East/Taita Hills

DZIEN 1


Odbior z hotelu godzina 0500 i bezposredni przejazd przez Mombase w kierunku Tsavo East. O godz.0900 krotka 15-sto minutowa przerwa. Planowy wjazd do Parku Tsavo przez brame wjazdowa ,,Bachuma" godz.1030.
Park ten slynie z tzw.Czerwonych sloni i jest jednym z najwiekszych parkow w Keni.
Powierzchnia tego Parku to ponad 13000 km2 i mozna tu znalezc duza ilosc dzikich zwierzat: gazele,slonie,lwy,geparty,zyrafy,strusie,bawoly i wiele,wiele innych.Pasjonatow ornitologi zachwyci duza roznorodnosc ptakow.
Po krotkim wstepnym safari udamy sie do lodzy na zakwaterowanie,odpoczynek,lunch.
Planowy dojazd do lodz godz.1230Lodz ktora panstwu proponujemy to ASHNIL ARUBA
ashnil aruba
DZIEN2


Wczesnym rankiem udamy sie na poranne safari od godz.0600 do 0830,powrot do lodzy na sniadanie.Odpoczynek,wykwaterowanie z lodzy i planowy wyjazd godz.1030.
Krotkie safari w drodze do bramy wyjazdowej z Parku Tsavo East. Dojazd do miasteczka Voi z kad udamy sie do prywatnego Rezerwatu/Parku TAITA HILLS. Planowo dojedziemy na godzine 12.30 gdzie najpierw zabierzemy Panstwo na obiad do hotelu Taita
Hotel Taita Lodz ( udamy sie tam tylko na lunch )
O godz.1600 udamy sie na kolejne safari po parku az do godz.1830.Powrot do lodzy,kolacja,nocleg.

DZIEN 3
Poranne safari od godz.0600 do 0830,powrot do lodzy na sniadanie,odpoczynek,wykwaterowanie. Planowy wyjazd z lodzy godz. 1030 i bezposredni przejazd w kierunku miasteczka Voi z kad udamy sie na zwiedzenie wioski masajskiej.
Powrot na wybrzeze przez Szimba Hills zostawiajac Mombase z boku. Przejezdzajac przez Shimba Hills maja Panstwo okazje zobaczyc przydrozne wioski i szkoly oraz szanse zatrzymania sie i donacji czegokolwiek dla biednych ( ubrania,przybory szkolne,slodycze itp) nie jest to obowiazkowe ale jest taka mozliwosc.Mozna rowniez zrobic sobie zdjecia.
Planowy dojazd do hotelu godzina popoludniowa.

W KOSZT WYCIECZKI WCHODZI
--samochod terenowy z otwartym dachem
-kierowca,przewodnik
-bilety wstepu do Parku
-zakwaterowanie i calodzienne wyzywienie w lodzach ( lodz 5* )
- 1 litr wody na osobe na dzien